Sudor MIG/MAG (rezervoare) (SA/09/20)

Descrierea postului:

  • Sudarea rezervoarelor si a silozurilor( metoda MIG,MAG si electrod),
  • Sudarea in interior si in afara tancurilor.
  • Sudarea oțelului negru si al oțelului inoxidabil – grosimea materialului: 1-100mm,
  • Munca de lăcătușerie: tăietură, forare, șlefuire.
  • Munca la inaltime.

 Oferim:

  • Remunerarea: 35 RON/h (7 euro net/h).
  • Contract oficial de munca romanesc.
  • Cazare organizata si achitata de catre noi.
  • Program de munca de 10 h zilnice de luni pana sambata.
  • Instrumente de munca si imbracaminte de protectie.
  • Transport gratuit catre munca – adaos al amortizarii pentru utilizarea automobilului personal pe baza kilometrajului parcurs.
  • Suport de la distanta a coordonatorului pe toata durata proiectului.
  • Program „Recomanda o persoana” pentru fiecare persoana ce o angajam din recomandare, persoana ce va activa 3 luni, veo obtine de la 150 la 300€.

Asteptam:

  • Experienta in domeniu (min. 3 ani).
  • Cunoasterea la nivel conversational al limbii engleze.
  • Detinerea certificatelor: ISO 9606-1, Process 135 ,
  • Carnet de conducere.

Atu suplimentar:

  • Carnet de conducere cat. B

Informatii suplimentare:

  • Date de contact: +48 734 141 551.

Te oferty pracy czekają na Ciebie

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska

W czym możemy Ci pomóc?