Technolog Produkcji (OGT/05/23)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie od 9.000 do 12.000 zł brutto miesięcznie.
  • Szkolenia – w tym nauka języka obcego.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku – oddziały firmy na całym świecie.
  • Pracę w młodym, zaangażowanym zespole.
  • Opiekę medyczna za 1 zł, ubezpieczenie grupowe pokrywane w 100% przez Pracodawcę, możliwość przystąpienia do programu sportowego, bony Sodexo w grudniu, imprezy firmowe, premie wakacyjne.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – kierunek mechaniczny/ elektryczny/ elektroniczny.
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej elektrycznej, mechanicznej.
  • Umiejętność obsługi komputera, pakiet Office.
  • Znajomość programów CAD.
  • Mile widziana umiejętność obsługi programów klasy ERP.
  • Mile widziana znajomość narzędzi Lean Management.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, język niemiecki będzie dodatkowym atutem.
  • Wysokie umiejętności pracy w zespole, komunikacji, budowania relacji i rozwiązywania problemów.
  • Znajomość Lean Manufacturing oraz Six Sigma będzie dodatkowym atutem.

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technologicznej.
  • Wdrażanie nowych produktów i technologii.
  • prowadzenie projektów z zakresu doboru maszyn, narzędzi oraz rozbudowy parku maszynowego aktywne uczestnictwo we wdrażaniu nowych modeli generatorów.
  • Aktywne uczestnictwo w testowaniu nowych rozwiązań/modeli.
  • Definiowanie potrzeb i rozwój linii technologicznych.
  • Tworzenie i rozwój dokumentacji technicznej oraz technologicznej.
  • Optymalizacja procesu produkcji, oprzyrządowania i narzędzi.
  • Kontrola procesu technologicznego na wydziałach produkcyjnych.
  • Dobór narzędzi i oprzyrządowania do poszczególnych operacji produkcyjnych,
    rozwiązywanie problemów produkcyjnych związanych z wytwarzaniem i procesami technologicznymi.
  • Prowadzenie analizy używanych w procesach produkcyjnych środków i technologii.

Kontakt telefoniczny +48 604 223 348

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska