Złota rączka – konserwator (DW/03/24)

Poszukujemy „złotej rączki” z prawdziwego zdarzenia, która dołączy do naszego zespołu Weegree. Pracuj przy wykończeniach, remontach, pracach naprawczych na terenie naszych biur i nieruchomości w województwie Opolskim. Dołącz do doświadczonego, zgranego zespołu od zaraz!

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Stałe atrakcyjne wynagrodzenie + premia za wykonane zlecenia
  • Różnorodność zleceń – brak monotonii
  • Wszystkie niezbędne narzędzia, w tym samochód w godzinach pracy
  • Gwarancję przepracowanych godzin
  • Dofinansowanie do obiadów
  • Przerwę na darmowy masaż
  • Dofinansowanie do dojazdów na rowerze
  • Dostęp do prywatnej, darmowej siłowni 24/7
  • Program poleceń pracowniczych
  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów – zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Główne zadania:

  • Remonty nieruchomości na terenie Opola i okolic
  • Naprawy bieżących awarii
  • Prace hydrauliczne (w zależności od umiejętności)
  • Prace elektryczne (w zależności od umiejętności)

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży budowlanej, remontowej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doskonałe umiejętności manualne – „złota rączka”
  • Specjalizacja w hydraulice lub elektryce
  • Znajomość ogrodnictwa lub innych specjalizacji jest mile widziane

Informacje dodatkowe:

  • Kontakt telefoniczny +48 532 768 399
  • E-mail m.majas@weegree.com

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą już od 20 lat. Współpracujemy z klientami z Belgii, Niemiec, Francji, Holandii i Polski. Rocznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska