fbpx Weegree – dostarczanie specjalistów to nasza specjalność

Aramar (DMI/05/22)

Descrierea postului:

  • Boilere autonome;
  • Indoire, asamblare si taiere tabla
  • Citirea planului tehnic;
  • Sudura MIG/TIG inox.

Oferim:

  • Salariu: 2700€ brut /luna.
  • Va garantam munca stabila.
  • Plata la timp a salariilor până la data de 10 a fiecărei luni. Posibilitatea de a incasa plăți în avans pentru prima lună de angajare.
  • Cazare organizată și plătită de noi.
  • Decontarea transportului in limita a 100 euro, dupa 168 ore lucrate.
  • Instrumente de lucru și îmbrăcăminte de protecție.
  • Transport gratuit la locul de muncă – indemnizație de amortizare pentru utilizarea propriei mașini pe baza kilometrajului.
  • Asistenta la distanță a coordonatorului pe toată durata proiectului.

La ce ne așteptăm:

  • Experiență obligatorie de minim 2 ani în domeniu.
  • Cunostiinte comunicative de franceza sau engleza
  • Permis de conducere categoria B
  • Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta la +40721.100.393.

Te oferty pracy czekają na Ciebie

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska

W czym możemy Ci pomóc?