Asystent HR Business Partner (MM/01/23)

Jakie czekają na Ciebie zadania?

  • Wstępna selekcja kandydatów do pracy na stanowiska średniego i wyższego szczebla
  • Prowadzenie telefonicznych rozmów kwalifikacyjnych
  • Udział w spotkaniach z kandydatami do pracy w Weegree
  • Wsparcie codziennych działań HRBP

Co pomoże Ci odnaleźć się na tym stanowisku?

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Łatwość nawiązywania relacji i działania dynamicznie
  • Doświadczenie w rekrutacji
  • Zaangażowanie i skrupulatność

Co oferujemy w zamian?

  • Stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Kursy i szkolenia wspierające Twój ciągły rozwój
  • Przyjazny proces wdrożeniowy i wsparcie doświadczonego zespołu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do obiadów
  • Dofinansowanie dojazdów na rowerze
  • Masaż w godzinach pracy
  • Dostęp do siłowni na terenie biura 24/7
  • Program poleceń pracowniczych

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń 532 768 399.

Zachęcamy do aplikowania studentów oraz osoby z oświadczeniem o niepełnosprawności.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska