Elektromechanik (EPP/01/23)

Dla naszego Klienta zajmującego się produkcją butów ochronnych poszukujemy Elektromechanika.

 Zadania:

  • Utrzymywanie w sprawności technicznej instalacji elektrycznych maszyn i urządzeń przez usuwanie usterek i awarii przy zachowaniu zasad bhp.
  • Wykonywanie remontów zapobiegawczych, usuwanie awarii i konserwacja elementów i części elektrycznych maszyn.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne min. zawodowe  lub średnie.
  • Uprawnienia SEP do obsługi urządzeń elektro-energetycznych – co najmniej do 1 kV.
  • Mile widziana praktyczna znajomość zagadnień związanych z instalacją, konserwacją i naprawą maszyn i urządzeń.
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju w kierunku nowych technologii, udoskonaleń, automatyzacji i robotyzacji.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku- umowa o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 5000 zł brutto.
  • Stałe godziny pracy na jedną zmianę od 7.00 do 15.00.
  • Dodatkowe atrakcyjne świadczenia socjalne.

Więcej informacji – 604 742 505

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska