Finances Officer (RM/11/22)

Jakie będą Twoje główne zadania?

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP)
  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń
  • Sporządzanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych

Co sprawi, że odnajdziesz się na tym stanowisku?

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Wykształcenie wyższe: finanse, rachunkowość, ekonomia
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Sumienność, dokładność
  • Chęć ciągłego rozwoju

Co oferujemy?

  • Pracę zdalną lub hybrydową – zależy nam na Twoim komforcie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system prowizyjny
  • Realne wsparcie Twojego rozwoju poprzez liczne kursy i szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy, które pozwolą Ci zachować work-life balance
  • Wsparcie doświadczonego zespołu oraz dokładny proces wdrożeniowy

Myślisz o relokacji do Opola? Świetnie, chętnie Ci pomożemy.

Dodatkowo w biurze stacjonarnym czekają na Ciebie benefity takie jak:

  • Praca w nowoczesnym biurze w centrum miasta z darmowym parkingiem
  • Dofinansowania dojazdów na rowerze do pracy
  • Darmowy masaż w godzinach pracy
  • Darmowy dostęp do siłowni na terenie biura 24/7

Masz dodatkowe pytania? Zachęcamy do kontaktu +48 532 768 399.

Zachęcamy do aplikowania również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska