Główna/y Księgowa/y (NK/0720)

Zadania stanowiskowe:

  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości.
  • Prowadzenie pełnej księgowości grupy spółek.
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP).
  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych.
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych.
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych.

Nasze wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe z zakresu: ekonomia, finanse, rachunkowość.
  • Praktyczna znajomość bieżących przepisów prawa podatkowego (VAT, CIT) oraz prawa pracy.
  • Znajomość MS Office.
  • Mile widziana znajomość systemu COMRACH ERP XL.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Sumienność, dokładność, kompetencje lidera.

W zamian oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie+system premiowy.
  • Samodzielne stanowisko w zgranym, kompetentnym zespole.
  • Wszystkie niezbędne do pracy narzędzia.
  • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy.
  • Korzystanie z siłowni oraz usług fizjoterapeuty na terenie biura- 24h za darmo!
  • Dofinansowanie do dojazdów rowerem do pracy.

Cenimy różnorodność, zachęcamy do aplikowania osoby w różnym wieku, niepełnosprawne oraz powracające na rynek pracy.

 Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji pod nr tel: 539549417

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska