Malarz przemysłowy (CPI/09/22)

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się renowacją samochodów.
  • Oczyszczanie i malowanie elementów stalowych
  • Malowanie natryskowe podłoży, takich jak metale, tworzywa sztuczne i PVC, gatunki drewna i płyty z włókien drzewnych, żywice, ceramika, szkło itp.
  • Malowanie przy pomocy pistoletu.
  • Praca na hali przemysłowej.

Co oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 13-14€ netto/h.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie organizowane i opłacane przez nas.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Bezpłatny transport do pracy – dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h.
  • Bony żywnościowe do wykorzystania w polskich sklepach.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.-

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenia w metalizowaniu elementów.
  • Znajomość języka francuskiego, angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: +48 662173718
  • Praca od zaraz!

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska