Pomocnik elektryka (APE/06/19)

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się instalacją światłowodów.
  • Prace elektryczne w budynkach użyteczności publicznej (np. Stadiony).
  • Usuwanie starych kabli/instalacji oraz zastępowanie ich nowymi.
  • Cięcie kabli, wiercenie dziur pod instalacje, itp.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Własny samochód – mile widziany.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość podjęcia długofalowej współpracy.
  • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
  • Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.

Dodatkowe informacje:

  • Praca od zaraz!
  • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53.

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska