Pracownik biura z językiem niemieckim (PSP/12/17)

Opis stanowiska:

  • Weryfikacja faktur oraz wprowadzenie danych do systemu.
  • Rozwiązywanie niezgodności w fakturach.
  • Przygotowywanie i raportowanie zestawień księgowych.
  • Kontakt z klientem.

 Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1+.
  • Min. podstawowa znajomośc języka angielskiego.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel) oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych.
  • Nastawienie na wysoką jakość obsługi klienta.
  • Otwartość pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Dodatkowe benefity (bony/vouchery/karta multisport)
  • Prywatna opieka medyczna dla pracownika i członków rodziny.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Bonus roczny zależny od wyników.

Informacje dodatkowe:

  • Praca od zaraz!
  • Kontakt telefoniczny: 539 549 417

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska