Pracownik biurowy (PBN/10/20)

 Opis stanowiska:

  • Organizacja i realizacja sprawnego funkcjonowania magazynu.
  • Prowadzenie ewidencji towarowo-wartościowej.
  • Wspomaganie pracy działu księgowości.
  • Prowadzenie i sporządzanie zestawień sprzedaży, raportów kasowych, deklaracji zgodności i certyfikatów.
  • Organizacja i koordynacja dostaw i zamówień.
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach administracyjnych/sprzedażowych.
  • Biegła znajomość programu WF-MAG firmy WAPRO.
  • Komunikatywność, samodzielność.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Dobra znajomość obsługi komputera.
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stałe godziny pracy.
  • Bogaty pakiet benefitów.
  • Kontakt telefoniczny: 604 742 505

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska