Pracownik produkcji- operator urządzeń (OTP/07/17)

 Opis stanowiska:

  • Obsługa linii produkcyjnej.
  • Dozowanie do linii odpowiedniej ilości i rodzaju surowca zgodnie z planem produkcyjnym.
  • Utrzymywanie czystości oraz porządku na stanowisku pracy.
  • Wykonywanie czynności kontrolnych zapewniających prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego.

 Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie.
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych i/ lub suwnic. (nie są konieczne)
  • Umiejętność pracy w zespole, nastawienie na rezultat, operatywność, spostrzegawczość.
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie.

 Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, karta Luxmed (prywatne ubezpieczenie medyczne).
  • Pracę w renomowanej firmie.
  • Praca w systemie zmianowym

 Dodatkowe informacje:

  • Praca od zaraz!
  • Kontakt telefoniczny:+48 604 223 348

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska