Pracownik/Specjalista Działu Projektowego (LKJ/06/23)

Opis stanowiska:

  • Tworzenie ofert do projektów/konkursów samorządowych, rządowych, unijnych, PFRON.
  • Przygotowanie, wdrożenie, prowadzenie oraz rozliczenie projektu.
  • Profesjonalne redagowanie pism, przygotowywanie raportów.
  • Ścisła współpraca z działem księgowości.
  • Pozyskiwanie środków w obszarach miękkich i twardych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Minimum 2 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Doskonała organizacja pracy.
  • Samodzielność w działaniu.
  • Wysoka kultura osobista, w tym komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi.

Oferujemy:

  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o prace.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia.
  • Ciekawą pełną wyzwań pracę z innowacyjnymi projektami.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia umiejętności.
  • Wszystkie potrzebne narzędzia do pracy.

Dodatkowe informacje:

 Kontakt telefoniczny Ada +604742505

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska