Pracownik Utrzymania Ruchu (OGR/05/23)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie od 8500 zł brutto miesięcznie.
  • Szkolenia – w tym nauka języka obcego.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku – oddziały firmy na całym świecie.
  • Pracę w młodym, zaangażowanym zespole.
  • Opiekę medyczna za 1 zł, ubezpieczenie grupowe pokrywane w 100% przez Pracodawcę, możliwość przystąpienia do programu sportowego, bony Sodexo w grudniu, imprezy firmowe, premie wakacyjne.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (elektryk, automatyk, elektronik).
  • Dyspozycyjność (praca na 3 zmiany).
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego na poziomie dobrym.
  • Atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne SEP do 1kV.
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze sterowników PLC Siemiens, Beckhoff.

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji na stanowisku pracy.
  • Serwisowanie maszyn produkcyjnych, urządzeń i instalacji pod względem mechanicznym i elektrycznym.
  • Wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującym harmonogramem.
  • Współpraca z innymi działami oraz zewnętrznymi firmami serwisowymi.
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na niezbędne części zamienne i materiały eksploatacyjne.

Kontakt telefoniczny +48 604 223 348

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska