Technik (produkcja parazytoidów) (VPP/06/19)

 Opis stanowiska:

  • Praca w innowacyjnej firmie biotechnologicznej.
  • Uczestnictwo w różnych etapach i podetapach produkcji parazytoidów.
  • Praca w środowisku laboratoryjnym.

Co oferujemy:

  • Stawka: 12,69€ brutto/h.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca.
  • Możliwość pobierania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacane przez nas.
  • Narzędzia do pracy oraz odzież ochronną.
  • Bezpłatny transport do pracy – dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu na podstawie kilometrówki.
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem.
  • Zdalną opiekę koordynatora przez cały okres trwania projektu.
  • Program „Polecaj pracę”za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 3 miesiące, otrzymasz od 150 do 300€.

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego: agronomia, biotechnologia, biologia lub równoważnego.
  • Dobrej organizacji pracy.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Możliwość wyjazdu własnym samochodem.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52 lub 795 415 404.
  • Jeśli nie posiadasz wymaganego doświadczenia nie zniechęcaj się! Zaaplikuj a my postaramy się znaleźć pracę dla Ciebie!

  • Najnowsze
  • Według kraju
  • Belgia
  • Francja
  • Holandia
  • Niemcy
  • Polska